Mandatsträger



NameMitgliedschaftbis
Fraktion Bündnis 90 / Die Grünen
FDP-Fraktion
Fraktion Bündnis 90 / Die Grünen
20.03.2000bis 20.03.2000
Fraktion Bündnis 90 / Die Grünen
01.10.2002bis 01.10.2002
15.12.2003bis 15.12.2003
SPD-Fraktion
SPD-Fraktion27.07.2002bis 27.07.2002
17.04.2004bis 17.04.2004
CDU-Fraktion
SPD-Fraktion